Přijďte večer k nám

Přijďte večer k nám je televizní pořad našeho orchestru ve spolupráci s Ostravskou Televizí NOE.

Také vám na televizních obrazovkách v současné době chybí velká kapela a české písničky, které si rádi zazpíváte? V Čechách má big bandové řemeslo velkou tradici a po vzoru legendárních orchestrů a jejich kapelníků je na čem stavět i v dnešní době. Touha připomenout si tuto dobu slovem i písněmi vedla našeho kapelníka Petra Soviče k tomu, že v roce 2013 začal spolupracovat s Ostravskou Televizí NOE, se kterou se podařilo navázat spolupráci, a to v autorském hudebně – zábavném pořadu Přijďte večer k nám.

Tento televizní pořad, jak už název napovídá je takovou malou pozvánkou do historie Československé populární hudby. Televizní divák je zaveden do světa krásných melodií obohacených českými texty, které zpívají přední čeští i slovenští sólisté. Součástí každého pořadu je samozřejmě také na scéně živě hrající Golden Big Band Prague, který dobové písně hraje v originálních i novodobých autorských aranžmá. Sólisté zpívají výhradně živě, tudíž pořad má i historický význam, neboť se na pódiu střídají sólisté několika generací.

Pořadem provází dvojice zpěvačka Zuzana Vlčeková a zpívající kapelník Petr Sovič. Natáčení pořadu může probíhat i ve vašem městě a stačí k tomu kontaktovat management orchestru nebo kontaktovat zastupitelé vašeho města, městyse či obce, kteří by se s námi spojili. Náš pořad funguje jako zájezdový tzn., že vždy přijedeme na nějaké místo, televizní divák je s místem seznámen za pomoci video vizitky a pak následuje díl pořadu.