Plesy

Společenské a reprezentační plesy jsou právem považovány za nejvyšší formu společenského setkávání. Výběr orchestru na ples většinou zaměstná pořadatele více než samotná organizace. Ideální volba orchestru a následný výběr repertoáru často rozhodují o úspěšnosti celého večera. Spojení hudby a tance, předepsaný dress code, krásné prostředí sálu a samozřejmě vybraná společnost, to vše dělá z plesu nezapomenutelnou společenskou událost.

Charakteristickým znakem hudebního doprovodu Golden Big Bandu Prague na plesech je moderní taneční repertoár. Díky spolupráci s nejúspěšnější taneční školou Vavruška obsahuje repertoár písně z oblasti soudobé populární hudby, které jsou přizpůsobeny standardním tanečním rytmům. Moderní taneční repertoár je zárukou úspěchu nejen u mladší generace plesu. To ovšem neznamená, že by během večera zněly výhradně písně soudobé populární hudby. Tvůrci programu při dramaturgické přípravě pamatují na všechny generace přítomných hostů a také na pestrost odehraných tanečních rytmů.

Na základě referencí z odehraných společenských akcí se orchestr stal vyhledávaným a prověřeným partnerem, s nímž se během plesové sezóny můžete setkat ve známých koncertních sálech typu pražské Lucerny či Smetanovy síně Obecního domu v Praze.

Golden Big Band Prague v plesové sezóně:

  • účinkujeme na předních společenských plesech v České republice i v zahraničí
  • při hudební produkci na plesech využíváme moderní taneční repertoár
  • standartní tance přizpůsobujeme tempem tak, aby si na své přišli začínající i zkušení tanečníci
  • celkový dojem umocňuje nadšení kompletního ansáblu a vzniká tak jedinečná plesová show plná hudby, tance a dobré nálady