Plesy

Společenské a reprezentační plesy jsou právem považovány za nejvyšší formu společenského setkávání. Výběr orchestru na ples většinou zaměstná pořadatele více než samotná organizace. Ideální volba orchestru a následný výběr repertoáru často rozhodují (Více...)

Firemní akce

Swingová hudba a tanec v posledních letech opět stoupají na žebříčku popularity. Přeneste se společně s námi do zlaté swingové éry a proměňte váš firemní večírek v nevšední zážitek. Swingový firemní večírek bude pro firemní zaměstnance (Více...)

Městské slavnosti

Originální pojetí našich koncertů přitahuje pozornost posluchačů a pořadatelů z celé republiky již několik let.  Swingové koncerty na kulturních akcích měst a obcí nebo na festivalech jsou zaměřeny na významné osobnosti historie jazzové či swingové hudby (Více...)

 

Golden Big Band Prague patří k nejlepším swingovým orchestrům v České republice a na domácí hudební scéně se pohybuje od roku 2011. Jedná se o vyhledávaný orchestr, který si zakládá na moderním aranžmá skladeb z oblasti swingové klasiky, soudobé populární hudby a stabilně také nabízí to nejlepší z československých hitparád jako jediný orchestr u nás. Samotný repertoár je určený k poslechu i k tanci, a proto je Golden Big Band Prague doma všude tam, kde se lidé chtějí bavit.

Orchestr pracuje pod vedením historicky nejmladšího zpívajícího kapelníka v České republice Petra Soviče. Přesto, nebo právě proto patří k vyhledávaným orchestrům. Složení orchestru je klasické a obsahuje tedy 4 trubky, 4 pozouny, 5 saxofonů, kontrabas, kytaru, piano a bicí nástroje. Společně s orchestrem vystupují naši sólisté Petr Sovič a Zuzana Vlčeková. Hosty našich koncertů jsou také zpěváci a zpěvačky z řad VIP osobností československé i zahraniční populární scény. Celoročně se podílíme kromě významných kulturních akcí, také na benefičních projektech a spolupracujeme pravidelně s televizí či rozhlasem.

 

“ Typickým znakem Golden Big Bandu Prague jsou nezaměnitelný zvuk, stylová interpretace, moderní repertoár složený ze soudobých hitů ve swingovém aranžmá a také mladí talentování sólisté a instrumentalisté“

 

Orchestr je aktivní 365 dní v roce, a to jak v rámci plesové, tak v rámci koncertní sezóny.