Firemní akce

Swingová hudba a tanec v posledních letech opět stoupají na žebříčku popularity. Přeneste se společně s orchestrem do zlaté swingové éry a proměňte váš firemní večírek v nevšední zážitek. Swingový firemní večírek bude pro firemní zaměstnance i obchodní partnery ideálním spojením noblesy, zábavy, tance a temperamentního swingového rytmu.

O trend návratu swingové hudby v kategorii retro music se v posledních letech zasloužili někteří světoví interpreti, kteří do svého repertoáru zařadili swingové evergreeny z repertoáru Franka Sinatry, Elly Fitzgerald, Bobbyho Darina a dalších a dodali jim moderní aranžmá, jako například kanadský zpěvák Michael Bublé. Firemní večírek ve swingovém retro stylu se pojí také s dobovou módou, což hosté večírku ocení z pohledu předepsaného dress codu ve stylu vintage módy.

Swingový večírek s Golden Big Bandem obsahuje:

  • výběr místa pro realizaci večírku včetně dobových dekorací na motivy slavné swingové éry
  • sestavení hudební produkce /živě hrající big band, DJ s elektroswingovou hudbou, host večera z řad VIP osobností/
  • ukázky swingových tanců v podání předních českých swingových tanečníků ze Zig- Zag, Tap& Swing Studia pod vedením Zdeňka Pileckého
  • kompletní zajištění cateringových služeb
  • přípravu dobového kasína, které symbolizuje dobu prohibice a zakázaných klubů, v nichž se ilegálně podával alkohol a k němu hrála swingová hudba.