7 říjen
• Divadlo Na Vinohradech, Praha - 19:00
Městská část Praha 2 ve spolupráci s Uměleckou agenturou Petra Soviče přináší divákům s ohledem na oslavy 100. let vzniku samostatné Československé republiky ojedinělý galakoncert mapující vývoj českého swingu. Během dvouhodinového koncertu zazní slavné české swingové melodie z období první československé republiky, předválečného i poválečného období a také skladby z šedesátých let minulého století. Vzpomínat...
23 říjen
• Kulturní dům Plzeňka, Beroun - 19:30
NEBE NA ZEMI – POCTA ČESKÉ SWINGOVÉ PÍSNI OD 30. LET PO SOUČASNOST: tak přesně se jmenuje společný program Petra Soviče, Golden Big Bandu Prague a vokálního kvartetu THE SWINGS.
27 říjen
• Hotel Galant, Mikulov - 19:00
Swingový galavečer věnovaný první republice v překrásných prostorách Hotelu Galant v Mikulově, v rodišti světově proslulého kapelníka Karla Krautgarnera.
4 prosinec
• Divadlo Hybernia, Praha - 19:00
Divadlo Hybernia uvítá 4. prosince Golden Big Band a zpívajícího dirigenta Petra Soviče, aby předvedli nejslavnější české vánoční písničky celé historie. Jako sólisté jim vypomůžou hvězdy jako Ilona Csáková, Václav Noid Bárta a Radka Fišarová. Koncertem provází Petr Salava.
Vstupné: 400 Kč
12 prosinec
• Dům kultury města Mladá Boleslav - 19:00
Nejslavnější české vánoční melodie v podání Golden Big Bandu Prague a hosta Zuzany Vlčekové. Program je soukromý